BlackJack Turnīri

Tuvojas svarīga diena/ datums, kuru vēlaties atzīmēt īpaši, ar azartu? Jums un Jūsu draugu kompānijai ļoti patīk spēlēt BlackJack? Visu laiku vēlējāties izmēģināt „21“ spēli?

Mums ir laba ziņa jums – BlackJack turnīrs vai arī „21” kauss gaida Jūs!

Nav svarīgi, kāds ir iemesls – svarīgi ir jauki pavadīt laiku! Tāds ir šī turnīra moto, un katrs turnīrs ir tieši tāds. Neierobežots dalībnieku skaits un neierobežots azarts – var sacensties Jūsu lielās balvas dēļ, uzņēmuma kausa vai arī sportiska azarta dēļ. Pēc vajadzības var izmantot vairākas sacensību sistēmas: viens pret vienu, pret kurpjē, vai arī karts par sevi. Turnīrs var pārtapt par Jūsu pasākuma kodolu vai arī būt svētku daļa. Nav svarīgi, cik jums ir pieredzes šajā spēlē – mūsu profesionālie dīleri saprotami paskaidros spēles noteikumus, palīdzēs saprast dažādas nianses un atbildēs uz visus jūsu jautājumiem. Turnīra apģērbu nenosaka nekādi noteikumi, tāpēc šo izklaidi var izmantot katrā gadījumā un laikā, katrā Lietuvas vietā un visos gadalaikos! Tikai sarūpējiet sev aukstus dzērienus ar ledu – būs tik daudz azarta, ka vajadzēs atveldzēties!

Rekomendējam turnīra vietu izrotāt ar dekorācijām un SATIEKAMIES PIE BLACKJACK GALDA! „21” kauss gaida Jūs!

Vairāk informācijas par BlackJack spēli varēsiet atrast šeit.

Nešauboties pasūtiet BlackJack Turnīra vakaru savam uzņēmumam, zvanot pa tālr. +371 276 54700 vai arī rakstot uz e-pastu info@kazinonoma.lv.